NAŠE ORDINACE

V naší ambulanci poskytujeme léčebně preventivní péči pro děti a dorost od 0 do 19 let. Hlavní prioritou je přátelský přístup k dětským pacientům, vytvoření klidné atmosféry a vzájemné důvěry s rodiči.

Poradíme s kojením

Laktační poradenství poskytujeme přímo v ordinaci. Stačí se předem domluvit a po ordinačních hodinách vše zkonzultujeme, ať už osobně nebo telefonicky.

Půjčujeme pomůcky

Rádi Vám zapůjčíme kojenecké váhy, pomůcky pro kojící maminky, odsávačky mateřského mléka a k dispozici máme také monitory dechu.

Zavádíme náušnice

Pro zavedení náušniček si můžete zvolit libovolnou metodu. Dle rozhodnutí rodiče pak zvolíme klasickou metodu, nebo metodu nastřelováním.

Doporučíme rehabilitaci

Úzce spolupracujeme s Dětským speciálním centrem Na Olešce a s jejich rehabilitační ambulancí. Rádi Vám se vším poradíme.

VYŠETŘUJEME

Výhodou těchto vyšetření je okamžitý výsledek, k dispozici je do 2 minut. Dítě není zatěžováno žádným složitým či bolestivým odběrem. Usnadní nám tak rozhodnutí o případném zahájení antibiotické léčby. Vyšetření jsou plně hrazena zdravotní pojišťovnou.

CRP

Hladina C-reaktivního proteinu (proteinu akutního zánětu) stoupá při bakteriální infekci. Vyšetřuje se z kapky krve z prstu.

STREPTEST

Přímé vyšetření na přítomnost antigenu bakterie Streptococcus pyogenes. Zjišťuje se stěrem vatičkou na tyčince, a to z krku či úst.

MOČ CHEMICKY

Vzorek moči vyšetřujeme pomocí analyzátoru Hand U Reader. Přístroj pomocí močových proužků rychle vyhodnotí celkem 11 údajů.

VYŠETŘENÍ ZRAKU

Screening zraku pomocí přístroje Plusoptix je bezkontaktní a trvá  pouze několik vteřin.

NÁŠ TÝM


MUDr. Martina Milkovičová

dětská lékařka

Usměvavá paní doktorka, která se každou neděli večer už moc těší na další týden s malými pacienty. Sama je už maminkou, a tak má velké pochopení nejen pro děti, ale i pro ty jejich starostlivé rodiče.🤗


Petra Šimůnková

zdravotní sestřička

Naše sestřička Péťa je vždy dobře naladěný človíček, bez kterého bychom se v ordinaci jen těžko obešli. Ale pozor! Nemá ráda zběsilé ťukání na dveře.🤭

A takhle to u nás vypadá!

Nemusíte se bát, že budete mít při čekání nebo při vyšetření dlouhou chvíli! 🐋